Тато Зеленського поставив на вуха весь інтернет звернувшись до сина президента Володимира

Батько Володимира Зеленського підірвав мережу давши інтервю журналістам і розповівши свою версію пходу в президенти сина. 70-річний Олександр Зеленський вважає, що його син на посту глави держави не заради посади, оскільки він дуже заможна людина, а дійсно бажає змінити країну.

Про це Зеленський-старший розповів в інтерв’ю «Країні». За його словами, він перший перестане поважати свого сина, якщо той не стримає своїх передвиборних обіцянок.

«Мені важливо, що у нього в глибині душі. Він дуже порядна людина. Я знаю, він хоче, щоб в Україні було краще. Ці сволоти можуть повернути його як хочуть, мене це не хвилює. Але якщо він зрадить, якщо не буде відповідати цим постулатам – я його поважати перестану. Треба всіх вигнати, очистити … », – сказав Олександр Зеленський.

«Для мене його президенство було несподіванкою. Ми з мамою цього не дуже хотіли. Але вже зараз, звичайно, ми вболіваємо за нього. Треба змінити систему. Система брудна – це факт. І той, хто її підтримує, не думає про Україну – він думає про свої інтереси. Це всім зрозуміло. Але коли, ви уявіть собі на хвилиночку, коли на крові дітей заробляють гроші … Як можна підтримувати таку людину? Це «ля-ля» нікому не треба. 

Я молю Бога, щоб змінилася Україна. Дуже хочу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *