Вона довела до сліз: ніхто і не здогадується, що дівчинка, яка під час параду розчулила президента, виявилася..

Напередодні, 24 серпня, під час святкування Дня Незалежності відбувся театралізований перформанс “ДНК”, який нікого не залишив байдужим. Заплакав навіть президент Володимир Зеленський.

Хто став героїнею перформенсу і розчулив президента – розповіли у Сніданку з 1+1.

Головна героїня – це 10-річна Єсенія Селезнева. Маленька дівчинка, яка уособлювала образ України, нагадала усім, що пережила наша Батьківщина від заснування Києва і до тепер.  Під час дійства дитина спускалася вулицею Інститутською на Майдан Незалежності, а потім Хрещатиком бігла назустріч військовим. Дівчинку, згодом обійняв боєць. Соцмережі нині просто розриваються від теплих коментарів і репостів.

Окрім перформансу, Єсенія ще сольно виконала легендарний хіт Тараса Петриненка “Україна”. Крім того, разом із балетом виступила на головному концерті до 30-річчя Незалежності на стадіоні “Олімпійський”.
 
До слова, юна Єсенія дуже творча. Вона брала участь в проєкті “Голос країни. Діти”, озвучила вже низку дитячих мультфільмих, серед яких “Бейбі Бос-2”, “Маша і Ведмідь” та “Лука”. Окрім співу, дівчина активно займається танцями та грає в театрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *