Сподіваюся, у вашому житті такого не буде: Олена Зеленська зі сльозами на очах звернулася до українців

Дружина президента України Олена Зеленська яка перехворіла кoрoнaвірусною інфекцією звернулася до українців. Хоча її виписали з однієї з найкращих клінік країни, вона продовжувала лікування в дома наслідків ускладнення на здоров’я тривалий час і згодом повернулася до виконання своїх обов’язків як перша леді України.

Перша леді України Олена Зеленська вирішила спробувати освітню платформу Дія. Освіта і  розповіла  про свої враження в Facebook.

Зеленська розповіла, що протестувати корисну платформу їй запропонувало Міністерство цифровий трансформації. Проект має на меті поінформувати українців про платформу з важливими відеоуроками.

У додатку будуть, наприклад, записані прості відео про те, як можна оплатити “комуналку” онлайн або ж більш важливі поради, за допомогою яких можна захистити дитину в Інтернеті, правильно скласти резюме або ж видеоурок з порадами, як знайти роботу через Інтернет.

Дружина президента України висловила впевненість, що кожен українець обов’язково в цьому освітньому додатку знайде для себе що-небудь корисне. Також Олена Зеленська порадила всім переглянути відео “Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству” і висловила надію що у вашому житті такого не буде

На її думку, корисно буде знати, куди потрібно звертатися в разі домашнього насильства, як захистити себе і допомогти іншим в такій ситуації. При цьому, дружина президента висловила надію, що їй дуже хочеться вірити в те, що ці знання не знадобляться українцям на практиці, але інформацію потрібно знати і щоб вона відклалася в пам’яті людини як телефони рятувальних служб.

За словами Зеленської, вже майже 300 тисяч українців приєдналися до цієї платформи і вона закликає хто ще цього не зробив, обов’язково встановити собі додаток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *