Президент летить з США і зразу за них візьметься, стало відомо, що скоро ми станемо свідками найгучніших за останні роки відставок

Журналіст Дмитро Гордон прогнозує гучні відставки високопоставлених осіб в Україні в найближчі місяці.

Гучні відставки, які в липні почав президент України Володимир Зеленський у вищих ешелонах влади, триватимуть ще кілька місяців.

Таку заяву зробив відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу “Україна -24p”

“Коли люди не на своєму місці, миритися з цим не слід, тому що це шкода державі і збиток рейтингу президента. Рішучість, з якою Володимир Олександрович (Зеленський – ред.) Змінює людей, які не справляються зі своїми обов’язками, мене радує. Мені це подобається “, – заявив Гордон.

Він запевнив, що своїх посад незабаром втратить ряд високопоставлених осіб в Україні.

“Упевнений і знаю, що буде багато відставок, причому найближчим часом. Ми це побачимо в серпні і вересні. Ми ще в липні побачимо відставки ряду губернаторів, у вересні нас чекають відставки ряду міністрів”, – повідомив журналіст.

Він прокоментував звільнення глави СЗР України Валерія Кондратюка, а також кількох заступників голови СБУ. На думку Гордона, це була реакція на провал з викраденням екс-судді Чауса в Молдові.

“Були зроблені висновки з провалу, який спіткав наші спецслужби у справі Чауса … Посипалися голови, вірніше, погони … І в одній службі, і в інший … Президент не мириться з тим, що люди не справляються з обов’язками”, – констатував журналіст.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *