Скажу чесно, так я хочу поїхати в Москву… Головнокомандувач ЗСУ зізнався, що хотів би проїхатися танком по Красній площі.

Головнокомандувач Збройних сил України та член Ради національної безпеки і оборони України Валерій Залужний заявив, що мріє проїхати на танку по Червоній площі в самому центрі Москви. Також він сподівається, що подібну поїздку разом із побратимами йому вдасться зробити й на Арбаті.

У цьому військовий зізнався в інтерв’ю українській журналістці Яніні Соколової в передачі “Рандеву”. Це стало позитивною відповіддю Залужного на запитання одного з передплатників на Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“По-чесному мені б хотілося проїхати на танку по Красній площі з українським прапором. І по Арбату теж. Але акуратно, тому що це пам’ятник. А площа – це символ”, – підкреслив головнокомандувач.

Залужний також звернувся до українців і закликав їх довіряти Збройним силам своєї країни. Він поручився за своїх колег, які вкладають “всю душу і серце” на захист української землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *