У Держдумі погрожують генералу ВСУ Залужному “відправкою в Магадан” після слів про танки в Москві

У Держдумі РФ болісно відреагували на слова головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про те, що він хотів би проїхатися на танку по Червоній площі і Арбату.

У Держдумі Росії вибухнули погрозами у відповідь на слова головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який заявив про бажання проїхатися на українському танку в Москві.

Своєю думкою поділився “депутат” російського парламенту від включеного Криму Дмитро Бєлік з російським виданням “РИА Новости”.

Кримський колаборант почав запевняти, що іноземних танків в Москві нібито “ніколи не було”. Він також відразу ж приступив до погроз – пообіцяв головнокомандувача ЗСУ посилання.

“Якщо надумає силами помірятися, то прокотиться по Москві на автозаку – до суду, а звідти в Магадан”, – сказав Бєлік.

Він назвав слова Залужного “ахінеєю” і порадив «не замахуватися на Москву”.

Контекст: Бєлік – колишній член скандальної української “Партії регіонів”. До анексії він займався соціальною політикою в Севастопольській державній міській адміністрації. Після приходу військ РФ на півострів він відразу ж перейшов на службу до окупантів, за що в нагороду отримав посаду “глави” Севастополя, а в 2016 році місце в Держдумі.

Колаборант є членом партії “Єдина Росія”, заснованої Володимиром Путіним.

Відзначимо, що головнокомандувач ЗСУ зробив свою гучну заяву про танки в Москві в інтерв’ю Яніні Соколової. На пряме запитання про те, чи хотів він покататися на військовій техніці по центру російської столиці, генерал відповів: “Мабуть, так … Чесно. І по Арбату теж. Але акуратно, тому що це пам’ятник”. Його слова викликали великий резонанс в російських ЗМІ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *