Несподівано! Зеленський перевершив сам себе, грандіозний прорив: взяв, все що міг. Браво

Зеленський гідно представив свою країну, вважає Борис Пінкус.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до США і переговорів з американським колегою Джо Байденом “домігся майже всього, що хотів”.

Про це в ефірі програми “Велика п’ятниця” розповів керівник окружного відділення Республіканської партії по 45 округу Асамблеї штату Нью-Йорк Борис Пінкус.

“Зустріч Зеленського і Байдена в Білому домі перевершила всі очікування. Незважаючи на те, що американське суспільство сьогодні стурбоване ситуацією в Афганістані, пандемія зростає, урагани обрушилися – всі ЗМІ звернули увагу на візит Зеленського і його команди. Перше, що кидається в очі – всі політики єдині в тому, що Зеленський гідно представив свою молоду демократичну країну вперше в Америці на цьому рівні. Було дуже позитивно, Зеленський тримався гордо, незалежно, не розпинався в компліментах, як зазвичай це роблять молоді країни, які приїжджають в Америку з простягнутою рукою, і домігся дуже багато чого. Досить сказати, що півмільярда доларів, які виділяють сьогодні Україні для допомоги в різних напрямках, говорить про те, що Зеленський домігся майже всього того, що він хотів”, – зазначив американський політик.

За словами Пінкуса, Зеленський “справив дуже гарне враження на бізнес-еліту, прекрасно виступив у Стенфорді та інших громадських організаціях”.

“Він довів ті цінності України, за які він сьогодні бореться як президент, і яких успіхів очікує в майбутньому. Це позитив, який матиме продовження”, – сказав він.

Нагадаємо, що за результатами зустрічі президентів Володимира Зеленського і Джо Байдена була оприлюднена спільна заява України і США про стратегічне партнерство.

Зокрема, Україна і США домовилися активізувати роботу Комісії зі стратегічного партнерства.

США заявили про готовність виділити 463 млн доларів на підтримку реформ в Україні, 60 млн доларів військової допомоги, 45 млн доларів гуманітарної допомоги.

Також США пообіцяли не допустити використання Росією “Північного потоку-2” як геополітичної зброї.

  • США ніколи не визнають анексію Криму і підтримують зусилля України у використанні Кримської платформи;
  • США виділять Україні новий пакет допомоги з безпеки в розмірі 60 млн доларів, включаючи бронебійні системи «Джавелін» та іншу оборонну летальну і нелетальну зброю;
  • Україна планує посилити відповідальність за насильство проти будь-якої особи незалежно від статі, раси, етнічної приналежності, релігії, сексуальної орієнтації або політичних поглядів;
  • Україна і США виступають проти «Північного потоку-2». США не допустить використання Кремлем енергетики як геополітичної зброї;
  • Україна і США завершили підготовку Меморандуму про взаєморозуміння щодо комерційного співробітництва;
  • США виділять Україні 12,8 млн доларів COVID допомоги, а також 45 млн доларів гуманітарної допомоги для постраждалих від конфлікту на Донбасі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *