Разумков розійшовся! Прямо на брифінгу: удар по Арестовичу. Нардепи шоковані – не очікував ніхто

Сьогодні прямо під час брифінгу у Верховній Раді Дмитро Разумков, голова Верховної Ради, розкритикував висунуту представником Офісу президента Олексієм Арестовичем ініціативу щодо перейменування України на Русь-Україну.

“Іноді краще жувати, ніж говорити”

Спікер впевнений, що Україна потребує реформ та серйозних змін, але, на його думку, наша держава точно не потребує зміни назви.

Разумков відмітив, що чинна назва влаштовує 99% громадян.

“Я впевнений, що гратися з назвою країни, з назвою держави, тим більше намагатися на цьому, вибачте за сленг, якось «хайпанути» — це точно не державницька позиція”

Нагадаємо, що недавно Арестович під час інтерв’ю журналісту Роману Цимбалюку заявив:

«Перехоплення спадщини Київської Русі – це головне, що нам потрібно зробити. Це набагато важливіше танків. Поки ми рухаємося в правильному напрямку»

Тому на його думку:

«Треба у них відібрати бренд «російських» врешті-решт. Я борюся над тим, щоб ми називали війну правильно, наприклад, російсько-російська війна. Зараз же йде російсько-російська війна. Так щоб потролити по-справжньому, русько-російська. Русь – це ми. Руси, русини. Я б змінив назву держави, назвав би нас Русь-Україна, подвійну назву зробив би. Ми працюємо над цим. Це закрило б тему зрештою»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *