Омбудсмен звинуватила Міноборони України у великій заборгованості по виплатах для військових

Міноборони заборгувало військовослужбовцям майже 1,5 млрд грн. За даними омбудсмена, велика частина з них повинна перераховуватися на оздоровлення військових.

Міноборони заборгувало українським військовослужбовцям майже 1,5 млрд грн, розповіла сьогодні омбудсмен ВР з прав людини Людмила Денисова в facebook.

Вона зазначила, що самі солдати і їхні найближчі родичі самі неодноразово скаржаться на заборгованість. За її відомостями, на сьогоднішній день національне оборонне відомство заборгувало захисникам Батьківщини обов’язкові виплати в розмірі 1 млрд 465,8 млн грн.

При цьому велика частина суми, а це понад 1,2 млрд, зобов’язана йти на виплати матеріальної підтримки на оздоровлення. Також, за даними Денисової, військовим із зони проведення ООС не реалізуються “бойові виплати”.

В результаті вона направила вже запит до першого віце-прем’єру Олексію Любченко, який є головою Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості із зарплати. Уповноважена закликає детально ознайомитися з обстановкою, що склалася в Міноборони, і вирішити дану проблему.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.