Щойно! РФ не поступається: вибори будуть. ТКГ цього не допустить – умови будуть виконуватись!

Російська сторона в ТГК відмовилася обговорювати незаконне голосування за депутатів Держдуми в ОРДЛО. Москва послалася на те, що це питання не відноситься до Мінських угод.

Про це розповів представник української делегації в ТКГ Сергія Гармаша в ефірі “Право на владу”.

За його словами, на останньому етапі ТКГ Олексій Резніков порушив питання про залучення жителів ОРДЛО до виборів до Держдуми перед представником Росії Борисом Гризловим.

“Він говорив про те, що можна оскаржувати факт голосування, але не можна оскаржувати факт виборчої кампанії. Там проходить агітаційна кампанія, приїжджають російські депутати. Знаєте, що відповів Гризлов? Питання виборів до Держдуми не належить до мінських угод. І почав говорити про своє. Ось це звичайна тактика Росії”, – розповів Гармаш.

Нагадаємо,15 вересня відбулося чергове засідання ТКГ. Україна закликала Росію забезпечити дотримання режиму припинення вогню на Донбасі та провести обміни полоненими.

Україна закликала Росію в Тристоронній контактній групі (ТКГ) забезпечити дотримання режиму припинення вогню на Донбасі. Про всі виявлені порушення “тиші” проросійськими бойовиками українська сторона направила ноти в ОБСЄ.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на віцепрем’єра, міністра з питань реінтеграції окупованих територій Олексія Резнікова.

За його словами, на черговій зустрічі ТКГ українська делегація закликала Росію забезпечити суворе дотримання режиму припинення вогню і негайно припинити його порушення.

“Також, українська сторона направила відповідні ноти в ОБСЄ про грубі порушення режиму припинення вогню російськими збройними формуваннями і втрати з боку України”, – додав Резніков.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *