Ми до такого не були готові: Цьогорічна осінь буде не такою як зазвичай, замість неї буде..

Синоптики розповіли, що в Україну ще повернеться спека.

Так, українців порадували новиною про те, що незабаром знову повернеться спека. У третій декаді вересня настане так зване “бабине літо” і українці зможуть знову налагодитися теплою погодою. Метеорологи очікують, що в цей час в Україні буде тепла і спокійна погода.

Про це розповів в інтерв’ю виданню “РБК Україна” директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

У центрі зазначили, що з наукової точки зору немає такого Понтія як “бабине літо”. Просто після періоду холодів настає нетривалий відрізок часу з теплою погодою. Це і прийнято називати”бабиним літом”. Хоча раніше синоптики говорили про те, що цього року ніякого “бабиного літа” не буде. Тому що осінь буде досить холодною. Але погода вирішила зовсім по іншому.

“Десь у третій декаді вересня можна говорити, що там будуть кілька днів з такою температурою і характером погоди, який можна назвати “бабиним літом”,- додав Кульбіда

Після нього знову буде низка похолодань і потеплінь аж до тих пір, поки холодна осіння погода, що передує зимі, не візьме верх остаточно.

Раніше синоптики попереджали про те, що цього року сніг може випасти вже восени. А перші заморозки можуть початися вже з жовтня. В цілому осінь буде дуже холодною і морозною. Періодичні багато регіонів України будуть накривати дощі і дощі зі снігом. Зима теж не змусить себе довго чекати. Вона буде ще холодніше і з великою кількістю снігу. Можливі сильні хуртовини. Раніше весни чекати не доводиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *