26-річна українка Євгенія Пилипець, яка зaгuнула в Іспанії, роблячи селфі, працювала кастинг-директором

26-річна українка Євгенія Пилипець, яка загинула в Іспанії, роблячи селфі, працювала кастинг-директором київської кінокомпанії “Мамахохотала”. Компанія спеціалізувалася на гумористичних серіалах.

Про це повідомляє Zahid.net. У соціальних мережах дівчина розміщувала фото з різних фільмів і проєктів. “Живу на знімальних майданчиках”, – писала вона.

Відомо, що на відпочинку в Іспанії Пилипець була з подругою. За даними іспанської поліції, українка перелізла через паркан, щоб зробити селфі. Однак вона не втрималася і зірвалася зі скелі.

Все сталося на “Балконі Середземномор’я” – це туристична пам’ятка у місті Бенідорм. Її можно знайти майже у всіх путівниках Іспанією з порадою до обов’язкового відвідування. Отже це дуже популярне місце серед туристів.

Дівчину одразу доправили до лікарні. Там від отриманих травм вона померла, не приходячи до тями. На її фейбук-сторінці десятки повідомлень від друзів. Друзі та колеги кажуть, дні Жені завжди були розписані похвилинно і після відпустки вона мала багато планів. Євгенія планувала придбати квартиру, продовжити мандрувати світом і відпочивати з друзями.

Зараз рідні дівчини нічого не говорять про трагедію. Вони вже знаходяться в Іспанії, щоб забрати тіло в Україну.

Трагедія трапилася 14 вересня на оглядовому майданчику в іспанському місті Бенідорм. Після падіння зі скелі дівчину госпіталізували, але вона померла в лікарні від отриманих травм.

OBOZREVATEL,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *