Пізно ввечері! Рабінович злив – Тимошенко в ауті: почалась істерика! Раду трясе – підуть на дно разом

Нардеп та співголова проросійської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович розповів, чому фракція «Батьківщина», яку очолює Юлія Тимошенко, голосувала за відставку Дмитра Разумкова.

«З бізнесом я закінчив, у мене все задекларовано! Вони бігали, шукали, але нічого не знайшли, і тому я можу говорити все, що хочу. Я – не Тимошенко, яка змушена голосувати за відставку Разумкова разом з владою», – заявив Рабінович в ефірі програми «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24».

Також нардеп прокоментував чутки щодо свого подвійного громадянства та причетності до офшорів.

«Мої умовні офшори і ізраїльський паспорт шукали спочатку президент Порошенко, тепер президент Зеленський. Взагалі думаю, що я – єдина людина в нашій країні, у якого немає ні офшорів, ні ізраїльського паспорта. Більш того, у мене немає ні китайського, ні американського, ні французького, ні німецького паспорта», – запевнив Рабінович.

Те, що партія Тимошенко підтримала ініціативу “слуг” стало несподіванкою для всіх. І очевидно, що у них були свої мотиви. А проросійська партія ОПЗЖ, так підтримувала Разумкова і була проти його відставки, що це ще раз доводить правильність рішення звільнити спікера.

А сам Рабінович, навіть не враховуючи десятки скандалів пов’язаних з його партією та соратниками і сам неодноразово ставав фігурантом скандалів.

Як виявляється, народний депутат не задекларував свою ізраїльську компанію з торгівлі алмазами Дор Фобос лтдю

Про це ще у 2018 році заявив журналіст і блогер Василь Крутчак.

«Найнятий мною в Ізраїлі адвокат знайшов ізраїльську фірму народного депутата України Вадима Рабіновича – Дор Фобос лтд, яку український нардеп забув задекларувати», – написав Крутчак в Facebook.

Виявилося, що в березні 1995 року – відразу після репатріації в Ізраїль – Рабінович отримав довіреність панамського офшору Доргеп Файненс інк на установу в Ізраїлі від імені офшорки нової фірми. Яка отримала назву Дор Фобос лтд. Рабіновичу надали всі повноваження для реєстрації субсидіарної компанії, а також подавати і підписувати відповідні документи.

У квітні 1995 року Рабінович зареєстрував статут компанії, вніс в її статутний фону 22 900 шекелів і визначив головні напрямки роботи. Серед традиційного джентльменського набору «торгівля, нерухомість, інвестиції» значився і досить цікавий «пункт Е»: «Участь в обробці алмазів і дорогоцінного каміння, а також ювелірних виробів».

Згідно зі статутом, 99% компанії належало її засновнику – панамському офшору, а 1% – особисто Вадиму Рабіновичу. Але підпис за панамський офшор ставить також Вадим Рабінович відповідно до раніше отриманої довіреності. Тобто, на момент заснування компанії Рабінович контролював її на 100%. У статуті Рабинович вказав, що проживає в місті Нетанія на вулиці Жаботинській. А юридичною адресою офшорної компанії-засновниці назвав Тель-Авівський адресу адвоката Моше Фрідмана. Цьому ж адвокату Фрідману довірили юридичний супровід реєстрації компанії.

«Я порівняв підписи Рабіновича на статуті ізраїльської компанії з його ж підписом в паспорті і в його ж декларації, розміщеній на сайті ЦВК. Вони на 100% ідентичні. Вже 7 травня 1995 р Вадим Рабінович успішно зареєстрував «алмазну» компанію, – повідомив Крутчак.

«Отже, народний депутат України і громадянин Ізраїлю Рабінович продовжує нею володіти. В порушення українського законодавства, він забув вказати цю компанію в декларації, що тягне за собою кримінальну відповідальність», – констатує блогер.

Він також додав, що є всі підстави вважати, що панамський офшор Доргеп Файненс інк також належить Вадиму Рабіновичу.

«Фактично, він видав сам собі довіреність заснувати бізнес в Ізраїлі на кошти, які він заробив на аферах в Україні і перевів в Панаму. По суті, це – відмивання брудних грошей», – припускає розслідувач.

Він пояснює, що оформити 1% акцій особисто на себе Рабінович був змушений, оскільки в 1995 році в Ізраїлі для відкриття компанії з обмеженою відповідальністю типу лтд, потрібна була участь місцевого громадянина.

«Вадим, ти нормально спиш вночі? Або прислухаєшся до вуличного шуму: чи не за тобою реве поліцейська сирена? НАБУ може прийти до тебе в будь-який день, і ти не втечеш від цього. Вікно можливостей втекти на пенсію на ізраїльську віллу може закритися в будь-який момент», – додає Крутчак.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *