Терміново! У Слузі не витримали: не чекав ніхто. Шанс для Саакашвілі – країна гуде

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія записав відеозвернення, в якому підтримав у в’язниці колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Відео було опубліковано в Telegram-каналі Саакашвілі. 

Зараз Саакашвілі перебуває у грузинській в’язниці.

Арахамія від імені партії заявив, що вимагає звільнення Саакашвілі. Окрім цього, він розповів про успіхи екс-глави Грузії в країні.

“Я – Давид Арахамія, голова президентської партії Слуга народу й лідер парламентської більшості, записую це відео, щоб висловити свою підтримку голові Національної ради реформ Михайлу Саакашвілі. Ми вимагаємо, щоб його негайного звільнили.

Я недавно був у Грузії і бачив величезні досягнення та всі ті величезні об’єкти капітального будівництва, які були побудовані Михайлом. Михайло дійсно реформатор і просуває дуже багато реформаторських ідей і тут в Україні. Михайло, Україна з вами, ви нам потрібні, чекаємо вас дома!”, – заявив нардеп.

Варто зазначити, що повернення  в Україну стане для Саакашвілі шансом відновити свою політичну діяльність. 

Нагадуємо, Саакашвілі  таємно прибув з України до Грузії 29 вересня. 1 жовтня він був затриманий у Тбілісі. Нині Саакашвілі перебуває у в’язниці в місті Руставі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *