Нeгaйнo cкacyвaти ceзoннe пepeвeдeння гoдинникiв нa зимoвий чac. Вiд цьoгo пoгipաyєтьcя здopoв’я людини – oпyблiкoвaнa пeтицiя

На сайті президента сьогодні стрімко набирає оберти звернення для розгляду президента Зеленського Володмимра Олександровича з метою касувати сезонне переведення годинників на зимовий час.

ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ

Ще з кінця 18 століття багато політиків і вчених почали говорити про необхідність зсуву часу. Пояснювалося все просто – економічною доцільністю.
Перехід на зимовий час здійснювався для того, щоб заощадити на свічках (пізніше на електриці).
В Україні в 2011 році була зроблена спроба перестати переводити годинник, однак, під тиском громадськості внесена до Верховної Ради пропозицію так і не було прийнято – переведення годинників на зимовий час в Україні триває.
За словами лікарів, переведення годинників може істотно вплинути на біологічні ритми організму людини. Зокрема, зміна часових поясів може привести до порушення сну, депресії, збою в роботі серцево-судинної системи і органів травлення.
Також перехід на зимовий час призведе до збільшення витрат ,так як населення, підприємства та організації будуть витрачати більше електроенергії на освітлення.
Тому доцільно залишити в Україні літній час та не переводити годинники на зимовий.

Просимо вас підтримати петицію ТУТПідтримати петицію👇

Автор (ініціатор): Прибилович Маргарита Анатоліївна

Дата оприлюднення: 21 жовтня 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *