У Хapкoвi пpoйաoв cyд нaд 16-piчним винyвaтцeм кpивaвoї ДТП Микoлoю Хapкiвcьким (вiдeo)

У Харкові заарештували на два місяці без альтернативи застави 16-річного водія автомобіля Infiniti Миколу Харківського, котрий скоїв смертельну ДТП на Одеській вулиці. У момент аварії він був тверезий, але водійського посвідчення не мав, оскільки неповнолітній.

Захист просив відпустити “мажора”, якого помістили в ізолятор тимчасового тримання. Засідання у справі пройшло 28 жовтня в Київському районному суді міста, його онлайн-трансляція доступна на YouTube (щоб подивитися фото і відео, доскрольте новину до кінця).

Що казав захист винуватця ДТП

Адвокатка Миколи Харківського Інна Данилова заявила, що її підзахисний нарікає на втрату пам’яті через удар під час аварії. І поки незрозуміло, чи визнає він, що був за кермом. На суді захист проситиме для підлітка цілодобовий домашній арешт. Водночас Данилова визнала, що її підзахисний має умовний строк.

Правоохоронці напередодні заявляли, що сторона обвинувачення наполягатиме на арешті Харківського без права внесення застави. У підсумку суд ухвалив таке рішення – підлітка триматимуть під вартою протягом 60 діб.

“Матір Миколи дала вказівки повнолітній людині забрати авто з СТО, де вона його залишила після купівлі. З цією людиною був Микола”, – сказала Данилова, додавши, що подальші подробиці їй невідомі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *