Сивохо заступився за Гогілашвілі після скандалу: я знав його тільки з хорошого боку.

Лідер Національної платформи примирення та єдності Сергій Сивохо заявив, що особисто й тільки з гарного боку знає Олександра Гогілашвілі, звільненого з посади заступника голови МВС після скандалу з поліцейськими. За його словами, той займався “великою справою” – підтримував людей, які кинули наркотики.

Про це він розповів в ефірі каналу “Україна 24” 13 грудня. Запис доступний на YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“Знаю його кілька років, тільки з хорошого боку. Так трапилося, що він працює в Міжнародній антинаркотичній асоціації, в літні та зимові табори якої приїжджало дуже багато артистів. Вони підтримували людей, які щойно кинули наркотики. Це була дуже велика справа, класний захід”, – розповів Сивохо.

Він наголосив, що Гогілашвілі справді раніше був громадянином Російської Федерації. А ось про те, що в нього досі є російський паспорт, не знав.

Радник секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу висловив переконання, що цим мають займатися компетентні органи. Як і розслідуванням самого інциденту з уже колишнім заступником міністра внутрішніх справ.

Сам він заявив, що не знає про мотиви поведінки Гогілашвілі, якою той відзначився на блокпосту під час в’їзду до зони ООС.

“Може, “вогонь, вода та мідні труби”. Ми бачимо, що з багатьма людьми зараз робить популярність, влада. Але ось не водилося за ним такого. Для мене це великий подив, чесно скажу”, – зізнався Сивохо.

На запитання, чи достатньою була реакція на скандал із чиновником МВС у вигляді звільнення, він ще раз повторив, що у всьому цьому мають розібратися відповідні органи. Але в кінці додав, мовляв, те, що реакція була, до того ж “миттєва, – це вже добре”.

Джерело: obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *