«Ніколи не думала що таке скажу…» Сeнсaція! Ось все і сплuвло. Соколова щойно розповіла все про Рyслaнy ФОТО

Ніколи не думала що таке скажу.

Я виросла на її піснях, розділяла її сльози під час майдану і навіть згодом закрила очі на чутки про її співпрацю з олігархами.

Але зараз справи у співачки Руслани напевно кепські з грошима, бо як інакше пояснити, що Руслана стала ширмою злочинного угруповання двох маргінальних босів , які за останні 10 років вкрали 100 млн доларів з кишень роялті українських музикантів.

Тиждень Руслана активно ходила по українських каналах і патріотично, це вона вміє, брехала.

Спостерігати на що ладна людина заради грошей кумедно, але сумно.

Блін, це ж Руслана. Мить весни, дикі гуси і танці. Як так?…

Чому Руслана це робить.

Мета її спічів – не допустити ухвалення закону #5572, який перекриє кисень злочинному схематозу роялті. Якшо закон ухвалять, то кожен музикант буде отримувати стільки роялті за власні пісні скільки заробив. Написав 10 хітів на місяць, які розривають радіо і ресторани, отримуєш відповідно. Не написав нічого путнього за останні десять років як Руслана, отримуєш менші гроші за старі хіти.

Все чесно. А головне гроші розподіляються авторами, а не випадковими бізнесменами, які дають «на лапу» Русланам копійки, бо хоч щось, а в решти крадуть, бо система розподілення до сьогодні працювала підкилимно.

На фото нижче – патрон Руслани. Олександр Нікін. Минулого місяця його затримали на хабарі у готелі Київ біля верховної ради. Намагався дати хабар у 100 тис $ депутату від слуг Санченку, щоб закон #5572 не був ухвалений. Не вийшло.

Докладніше про це тут👇https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/30/7312246/

Другого пана біля Руслани звуть Олег Долинський. Він бізнес-партнер Нікіна. Того, що хабар давав. Всі троє: Руслана, Нікін, Долинський – партнери злочинного угруповування. Їхня праця за останні десять років викладена тут. Схеми вражають…

https://ruslana-nikin.tilda.ws/

Для чого я пишу цей текст. Тема складна і розібратися реально важко. Не тільки мені, але і народним депутатам, яким окрім грошей надсилають якісь проплачені статті з ресурсів помийок і смс від імені Руслани і її чоловіка з метою допомогти.

Я закликаю народних депутатів завтра на засіданні ВР ухвалити законопроєкт #5572. Він прикриє лавочку не тільки Нікіну і Долинському, але і всім, хто коли небудь крав з кишень українського музиканта. Це наше. Наша українська музика.

Я хочу, щоб розвивалася українська культура, а не автопарк горе крадіїв… на чолі зі співачкою,за яку мені, її прихильниці дуже соромно…

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *