Україна та Швеція підписали Угоду про військову співпрацю – Резніков розкрив деталі

Україна та Швеція підписали Угоду про співпрацю в оборонній сфері.

Міністр оборони України Олексій Резніков відвідав Швецію, де підписав зі шведським колегою Петером Хультквістом Угоду про співпрацю в оборонній сфері.

Про це Резніков повідомив у twitter. 14 грудня.

“Сьогодні, окрім продуктивного діалогу, було підписано нову співпрацю з міністром Хультквістом”, – написав глава Міноборони України. Він подякував Стокгольму за підтримку України.

Перші подробиці про документ оприлюднили на сайті Міноборони України. Київ та Стокгольм оновили вже наявну Угоду про військову співпрацю з урахуванням сучасних викликів та завдань.

“Партнерство між Україною та Швецією розвивається, оборонна співпраця демонструє, як на мене, найбільшу динаміку… Ми зробили черговий дуже важливий крок”, – сказав Резніков після підписання Угоди.

Він подякував Стокгольму за те, що 8 років неухильно підтримує Україну, яка зіткнулася з російською агресією, а також допомагає у русі до ЄС.

Під час переговорів міністри обговорили гібридну агресію Росії, зокрема проти Європи. Говорили, серед іншого, про міграційну кризу, яку було реалізовано за допомогою Білорусі.

Резніков підкреслив, що реакція Заходу на провокації Москви має бути превентивною та консолідованою.

“Потрібно зробити так, щоб ціна ескалації була неприйнятною для Росії, а вартість окупації… постійно зростала”, – заявив український міністр.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *