Зеленський не навчився керувати країною – Андрій Богдан

Колишній керівник Офісу президента вважає, що Зеленський так і не навчився управляти країною

Президент України Володимир Зеленський грає роль і постійно бреше, вважає колишній глава Офісу президента Андрій Богдан. Про це він заявив в інтерв’ю Дмитрові Гордону, пише видання «Гордон».

«У нас узагалі загалом велика проблема в державі. Ми не розуміємо, що Володимир Олександрович не вийшов із «Слуги народу», з фільму свого. Він і далі грає цю роль», – сказав Богдан.

За його словами, Зеленський деградує, а тих, хто розуміється в бюрократії, звільнив.

«Він ніколи не працював ні на державній службі, ні на якихось великих підприємствах. Він не знає. І велика моя трагедія – він так і не навчився керувати країною. Він деградує у цьому плані. Він піднімався, піднімався, піднімався, а потім він усіх, хто розуміє бюрократичну мову, позвільняв і далі знімає свої фільми. І ми із цим нічого не можемо зробити», – додав Богдан.

Раніше повідомлялося, що колишній глава Офісу президента Андрій Богдан заявив про наближення енергетичної кризи в Україні.

Нагадаємо, за те, що «слуга» Микола Тищенко «тягне» на собі стільки державних обов’язків, його можна було б призначити прем’єр-міністром країни, вважає Андрій Богдан.

Джерело: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *