Кажуть, що таким розгніваним Зеленського ще не бачили після того, як українці сказали своє чітке слово щодо його другого терміну

Володимир Зеленський очолив антирейтинг українських політиків. А проти його другого терміну висловились майже 64% українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією SOCIS. Згідно із дослідженням, за Зеленського за жодних обставин не будуть голосувати 32,4% опитаних.

63,8% проти того, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий термін. «За» висловились 26,4% опитаних. 67,4% опитаних вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку. 18,5% вважають, що у правильному.

При цьому якби вибори президента України відбувалися наступної неділі, за Володимира Зеленського готові проголосувати 16,7% від усіх респондентів. За Петра Порошенка – 12,3%.

Інші кандидати: Юлія Тимошенко 8,6%, Юрій Бойко 7,9%, Ігор Смешко 5,1%, Дмитро Разумков 4,9%. Інші політики мають менші результати.

Дослідження проводилося 11 – 16 грудня 2021 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.

Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв’ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,4%. Середня тривалість одного інтерв’ю склала 12 хвилин.

За неофіційною інформацією з власних джерел стало відомо що коли Володимиру Зеленському показали результати опитування то таким розгніваним його ще не бачили…

Ось що з цього приводу сказали українці

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *