“Корупційна вuгода, або хaбaр”: Арахамія прилетів на форум “Слуг народу” приватним літаком..

Голова фракції “Слуга народу” в парламенті Давид Арахамія 22 грудня прилетів на партійний форум до Миколаєва бізнес-джетом Cessna 525A CitationJet CJ2 приватної компанії QualitAir LLC. Як вдалося з’ясувати із власних джерел, борт належить миколаївському підприємцю Юрію Калюжному.

Як випливає з даних реєстрів, Юрій Калюжний володіє групою компаній “Техноторг”. Це офіційний дилер понад 70 заводів-виробників та представляє сільськогосподарську, автомобільну й будівельну техніку.

У Миколаїв із Києва приватний джет прилетів разом із Арахамією, що також підтверджується даними з радарів. У цей час у місто прибув лише один літак. Зазначимо, у Миколаєві в Арахамії запитали, скільки коштує його переліт. Тоді він заявив, що “це потрібно у мого помічника питати. Він займається”. Оренда такого літака може коштувати понад п’ять тисяч євро за годину.

Зазначимо, якщо Давид Арахамія офіційно не оплатив свій переліт і не задекларує його як великі витрати, це може бути причиною початку розслідування з боку НАБУ. Якщо Арахамія скористався літаком Калюжного безкоштовно, він фактично отримав від нього неправомірну вигоду. А це може вважатися хабарем.

Також варто відзначити, що і Арахамія та Калюжний – уродженці Миколаєва. У голови фракції “слуг” у місті можуть бути власні інтереси. Вони могли бути пов’язаними старими зв’язками.

Раніше Арахамія публічно зізнавався: щоб не декларував деякі перельоти, їх оформлює на своє ім’я дружина. Однак у разі, якщо за переліт не заплатила ані дружина, ані сам Арахамія, це може вважатися корупційною вигодою.

До речі, Cessna 525A CitationJet CJ2, яким скористався Арахамія, найчастіше літає з Миколаєва у різні точки України та світу, проте завжди повертається до Миколаївського аеропорту.

Арахамія прибув до міста для участі в засіданні Миколаївської обласної організації “Слуги народу”. Також нардеп був присутній на відкритті приймального відділення лікарні швидкої медичної допомоги. Його відремонтували за президентською програмою “Велике будівництво”. Як стверджують журналісти, Арахамію також запрошено на новорічний корпоратив “слуг народу”.

За матеріалами obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *