Обізвав «вaтoю». У Львівській райраді побилися депутати: один із них олімпійський призер з карате

У Львівській районній раді під час сесії побилися бронзовий призер Олімпійських ігор-2020, депутат від «Самопомочі» Станіслав Горуна та його колега зі «Свободи» Богдан Федун.

На відео, яке опублікували в мережі видно, як депутати Львівської районної ради влаштували бійку. Їх намагались вгамувати інші присутні, проте львівські обранці на це не реагували. Врешті Горуну та Федуна вдалось вгамувати.

У коментарі zaxid.net Станіслав Горуна пояснив, що колега нібито ображав його, називаючи «ватою» та першим почав сутичку.

«Він почав кричати, що я «вата». Я йому сказав: «Якби ти був нормальним чоловіком, ти би мені це сказав при особистій зустрічі, коли ми зустрічалися і обговорювали ці всі питання, а не зараз на камеру. А зараз ти себе поводиш як сопляк». Він почав мене ображати і кидатися на мене. Попробував мене головою вдарити, потім коліном, рукою на мене замахнувся. Я просто повалив його на землю», – сказав Горуна.

У коментарі vgolos.ua Богдан Федун заявив, що нібито це Горуна спровокував його на бійку. Також він звинуватив свого колегу в тому, що той їздив до Росії.

«Він до мене підійшов сам, і він власне почав мене провокувати різними дурними запитанням. Чому я не прочитав якесь незрозуміле звернення, чи ще щось. Я йому сказав, що він «ватник» і мені все з ним зрозуміло, і було б добре, аби він прийшов на наступну сесію. На щастя так не є, адже на відміну від нього я в Росію не їздив тренувати місцеву молодь, яка йде в російську армію. Замість цього я поїхав на схід. Тож відповідно, провів з ним бесіду», – сказав Федун.

Джерело: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *