Замість “Ашана” і не у Києві: де в Україні можуть відкрити перший супермаркет Lidl

Найбільша європейська мережа супермаркетів Lidl, ймовірно, може розпочати свою діяльність в Україні у місті Івано-Франківськ. Водночас коли саме може з’явитися перший магазин нині невідомо.

Про це сказав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків в ефірі радіо “Західний полюс”, відповідаючи на питання про можливість відкриття у місті французького гіпермаркету Auchan SA – “Ашан Україна”, передає видання “KURS“.

За словами Марцінківа, ідею про відкриття “Ашану” відклали через кризу, спричинену пандемією коронавірусу. “Знаємо, що десь хоче відкриватися Lidl. Перший Lidl мав би відкриватися у місті Івано-Франківську”, – сказав він.

Зазначимо, інформація про відкриття першого в Україні магазину Lidl з’явилася у мережі ще в жовтні 2021 року. Про цей намір повідомили в німецькому виданні Lebensmittel Zeitung. Тоді зазначалося, що корпорація Schwarz, якій належить відомий торговий бренд, вже нібито призначила керівника головного офісу, раніше він очолював цю ж мережу в Польщі. Йдеться про Адама Міщишина.

При цьому в коментарі українським журналістам у Schwarz зазначили, що поки не готові назвати країни для потенційного розширення. При цьому там додали, що потенційні можливості розширення постійно аналізують.

Lidl – найбільший продуктовий ритейлер в Європі. Мережа працює в таких країнах, як США, Швейцарія, Сербія, а також у багатьох країнах Європейського Союзу. Усього по світу розташовано 12 тисяч магазинів Lidl.

Бізнес-модель цієї мережі намагалися скопіювати засновники АТБ – дніпропетровські бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков, Віктор Карачун та Сергій Тарасюк. Супермаркети Lidl відрізняються великими знижками, дешевою продукцією і при цьому відсутністю якісних вітрин і дорогого обладнання. Детальніше про це – в матеріалі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мережа Lidl, яку скопіював “АТБ”, може з’явиться в Україні навіть не у 2022-му. На запуск знадобиться тривалий час, і це може призвести до закриття “Екомаркету” і “Великої Кишені”. Запуск займе більше року, при цьому офіційного підтвердження досі немає.

Джерело: OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *