В Україні дорожники відзначилися «новітніми технологіями»: укладали асфальт просто на сніг

Дозвіл від «Укравтодору» в Одеській області на виконання ремонтних робіт субпідрядній організації взагалі не надавався. В Одеській області дорожники укладали асфальт просто на лід під час снігопаду. Укравтодор відреагував на такі «новітні технології». Про це йдеться на сайті «Укравтодору».

Повідомляється, що підрядну організацію, яка і укладає асфальт, заздалегідь офіційно попередили про погіршення погодних умов.

«Під час інспекції інженер Служби зафіксував, що при наявності опадів та мінусовій температурі повітря субпідрядна організація ТОВ СК «Автострой» проводить роботи з влаштування асфальтобетоного покриття на дорозі Т-16-27 КПП «Серпневе» – Тарутино – Арциз – Сарата, на ділянці км 61 – км 70″, — зазначає «Укравтодор».

© Укравтодор

Укравтодор. У службі кажуть, що поверхня основи, на яку вкладали асфальт була засніжена і з ожеледицею. Всі ці показники суперечать державним будівельним нормам.

Більше того, «Укравтодор» наголошує, що дозвіл від Служби автомобільних доріг в Одеській області на виконання ремонтних робіт субпідрядній організації взагалі не надавався.

«Після виявленого інциденту Службою було виписано розпорядження про припинення робіт, які в подальшому не будуть прийняті та оплачені», — заявили в «Укравтодорі».

© Укравтодор

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *