Данілов назвав ділянки “найбільшої небезпеки” на кордоні з Росією

Накопичення військ РФ на українському кордоні, достатнього для повномасштабного вторгнення, на сьогодні не спостерігається. Проте є кілька ділянок, де ймовірність агресії є високою.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Олексій Данілов в інтерв’ю опозиційному виданню РФ “Настоящее время”.

Переміщення військ РФ на українському кордоні Данілов назвав “некритичним”, уточнивши, що для великого наступу РФ знадобиться у 3 – 5 разів більше військових, аніж є зараз на українських рубежах.

Однак, визнав секретар Радбезу, військова загроза з боку РФ існує. Ділянки “найбільшої небезпеки”, за його словами, – це окуповані території Донбасу, де є війська РФ, а також узбережжя Азовського моря – район Маріуполя.

Загалом, вважає Данілов, РФ сконцентрувала 100-тисячне військо на українському кордоні не для вторгнення, а для того, щоб примусити Вашингтон до переговорів. І Москві це вдалося – президент США Джозеф Байден провів переговори з російським колегою Володимиром Путіним.

“РФ досягла того, чого хотіла. Вона хотіла прямих переговорів зі Сполученими Штатами. Росія це питання вирішила”, – заявив Данілов.

Джерело: dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *