У Криму раптово пожовтіло Чорне море – окупанти вигадали причину

Біля берегів Євпаторії Чорне море несподівано забарвилося у жовто-золотий колір. Окупаційна влада пояснює незвичайне природне явище “штормом, що підіймає із дна пісок”, передає ТГ-канал “Український Діалог”.

Український вчений Борис Бабін нагадав, що нещодавно в Association of Reintegration of Crimea описали екологічні ризики від нещодавнього підтоплення Євпаторії водами озера Сасик-Сиваш і від розмивання відповідних могильників Сацького хімкомбінату. 28 грудня ТОП-пропагандисти, зокрема ТАСС, почали активно спростовувати висновки експертів.

“А незвичайний густо-жовтий колір води у Чорному морі, прямо навпроти озера Сасик і вказаних могильників. Кажуть, що там “морський пісочок розмило” та що “таке завжди буває”.

Ага. Головні російські пропагандисти все кинули та почали “грати у пісочок” та активно розповідати місцевим, що у них таке море завжди… але вони про це просто не знали. Здається, що там через нещодавні підтоплення все гірше, ніж ми думали. Ймовірно, міжозерні греблі десь розмило”, – написав вчений.

Також у Мережі з’явилися кадри з будинків мешканців Євпаторії. З їхніх кранів також потекла вода жовтого кольору, що не можливо пояснити “пляжним піском”.

Джерело: dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *