У Черкаській області продовжують укріплювати “нічию” греблю на річці, яку прорвало добу тому

Небезпеки підтоплення будинків та городів немає.

У селі Маркізівка Золотоніського району Черкаської області добу укріплюють дамбу на річці Золотоношка. Нижню частину шлюзу греблі прорвало увечері 1 січня – ринув потік води завширшки 4 метри та завглибшки до 30 сантиметрів.

Роботи з укріплення дамби проводили вчора та сьогодні. На місці аварії встановили вісім великих бетонних блоків та зміцнили місце прориву 130 мішками з глиною та піском, їх продовжують звозити. Про це пише “Сьогодні“. Також хочуть виготовити та встановити своєрідний щит – три дерев’яні заслінки завширшки 5 метрів.

“Загрози підтоплення домоволодінь та городів населення немає. В селах Ковтуни, Мицелівка, Антипівка, які розташовані нижче за течією річки Золотоношка, виставлено пости для контролю рівня води у річці. Проведено оповіщення місцевих жителів. Ситуація контрольована”, – повідомили в обласній поліції.

Дамба перебуває в аварійному стані й фактично нічия, адже раніше нею опікувався місцевий цукровий завод, який збанкрутував. 3 січня має відбутися координаційна нарада, на якій мають вирішити питання щодо укріплення дамби та передавання її на баланс місцевої територіальної громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *