Це іспанський сором, – Ігор Кондратюк різко засудив Ані Лорак за майбутній тур Україною

Російська гастролерка Ані Лорак планує об’їздити Україну з концертним туром. Такі наміри співачки різко засудив Ігор Кондратюк. Її повернення на Батьківщину він назвав “іспанським соромом”.

Зухвале повернення гастролерів шалено дратує Ігоря Кондратюка. Однак чи не найгостріше він реагує на “сюрпризи” від Ані Лорак, яка після семи років “заробітків” у Росії прагне повернути любов української публіки. Шоумен емоційно прокоментував її майбутній тур.

Реакція Ігоря Кондратюка на тур Ані Лорак Україною

Для мене з 2014 року не існує співачки Ані Лорак. Її концертний тур містами України після того, як вона усі роки війни виступала в країні-агресорі, – це середньовічна дикість і зневага до всіх українців. Це іспанський сором,
– емоційно заявив Ігор Кондратюк.

Він додав, що зупинити Ані Лорак та інших гастролерів може лише “закон про колаборацію і колаборантів в Україні”.

Власне Ігор Кондратюк і був ініціатором петиції про повну заборону концертної діяльності артистів з Росії. Він пропонував дозволити в’їзд лише тим зіркам, які публічно виступили проти російської агресії. Його клопотання навіть набрало необхідну кількість голосів – 25 тисяч, але президент Зеленський відповів, що пропагандистів і так не пускають в Україну. Так званим “чорним списком” займається Мінкульт.

Джерело: 24 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *