“Яка чудова наша Україна..”: Зеленський висловився про поїздку до Буковеля

Президент України Володимир Зеленський заявив про свою поїздку до Буковеля на тлі нового скандалу з олігархом Ігорем Коломойським.

Український президент Володимир Зеленський офіційно підтвердив свою подорож до Карпат.

Пост про це вийшла на офіційній сторінці глави держави у facebook увечері 4 січня.

Зеленський повідомив, що поїхав до Карпат на “короткий зимовий відпочинок”. На захід країни він вирушив на автомобіль, подолавши 700 км і п’ять областей.

“Яка чудова наша Україна. Вкотре в цьому переконався, мандруючи з Києва до Буковеля”, – йдеться у повідомленні президента. Він привітав появу країни сучасних доріг.

Зеленський вкотре похвалив програму “Велике будівництво”, в рамках якої відбувається відновлення та будівництво доріг та трас по всій країні.

Він зазначив, що у дорозі йому зустрічалися і старі ділянки доріг, за які “соромно”. Глава держави пообіцяв, що всі вони будуть відремонтовані. Насамперед, мова про трасу М-06 Київ – Чоп.

“Незабаром українці зможуть легко та приємно діставатися власним автомобілем і на гірськолижні курорти Карпат, і на узбережжі Чорного чи Азовського морів”, – пообіцяв Зеленський.

Він також оприлюднив кілька фото з дороги, зроблених за допомогою коптера з висоти пташиного польоту.

Варто зазначити, що пост президента вийшов на тлі нового скандалу, пов’язаного з олігархом Ігорем Коломойським. Журналісти з’ясували, що Зеленський у Буковелі зупинився у готелі, в якому на той момент відпочивав мільярдер.

Сам скандал в Офісі президента поки що не коментують. А Коломойський запевняє, що ця подія – це збіг. За його словами, з президентом він не зустрічався і взагалі не спілкується.

За матеріалами.dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *