Беруть приклад з Росії: мережі шокували фото урочистого відкриття туалету у Рівненській області

В ліцеї села Тишиця Рівненської області відкрили внутрішній туалет у ліцеї. З такого повсякденного моменту зробили справжнє свято з перерізанням червоної стрічки, що стало приводом для жартів у мережі.

Про відкриття туалету повідомили на Facebook-сторінці навчального закладу (пізніше публікацію було видалено).

Довгоочікувана подія сталася у стінах Тишицького ліцею. Тут відкрили внутрішній туалет. Понад 470 людей ліцею – учасників освітнього процесу щиро вдячні всім, хто долучився до цієї важливої справи. Адже ми всі розуміємо надважливість збереження здоров’я наших дітей“, – йшлося у повідомленні.

Ситуацію прокоментувала заступник директора обласного департаменту освіти та науки Марина Пашковська. Вона закликала з розумінням поставитися до педагогів, пише “Радіо Трек”.

Що можу сказати – вміли готувати, але не вміли подавати. Звичайно, урочисте відкриття туалетів з перерізанням стрічок – це занадто. Втім, це остання загальноосвітня установа в Березнівській громаді, де досі не було внутрішньої вбиральні. Може, тому люди сприймають це, як вагому подія“, – зауважила Пашковська.

Вона додала, що на добудову цього туалету було витрачено майже 1,5 млн гривень з держбюджету і близько 2,5 млн гривень з бюджету Березнівської ОТГ. Почали його будувати ще у 2019 році. За словами Пашковської, у 86 шкільних закладах Рівненщини досі немає внутрішніх туалетів.

У мережі урочисте відкриття туалету не оцінили і вибухнули хвилею сарказму.

Беруть приклад із рашки“, – пише один із коментаторів.

Потрібно було батюшку покликати, як на московії“, – додає інший.

Джерело: Апостроф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *