Грошей від МВФ більше не буде, – Шабунін про зрив конкурсу в САП

Історія зі зривом конкуру в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру може вплинути на стосунки з МВФ. Грошей від фонду, ймовірно, не буде.

Джерело:24 канал

Про це в авторській програмі Олени Трибушної “Перші особи” на 24 каналі розповів голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін. За його словами, ситуація з САП може дорого коштувати Україні.

Інвестори тікатимуть

“Грошей (від Міжнародного валютного фонду – 24 канал) більше не буде. Щоб ми були без ілюзій”, – вважає Віталій Шабунін.Важливо! Ще у листопаді Україна зобов’язалася виконати 12 умов для наступних траншів МВФ. Зокрема, ввести в дію зміни до закону про САП.

На думку голови Центру протидії корупції, почнеться підняття відсоткових ставок Нацбанками всіх ключових країн. Зокрема, відсоткову ставку точно підніматимуть США. Це означає, що з цінних паперів, боргів та країн, які розвиваються, інвестори тікатимуть.

Зрив конкурсу в САП: останні новини

  • 21 грудня 2021 року члени комісії не набрали достатньої кількості голосів за обрання нового антикорупційного прокурора, в результаті цього конкурс на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури знову зірвали.
  • Водночас саботували процес майже усі члени, які делегувала Верховна Рада.
  • Американське посольство в Києві закликало Україну обрати керівника САП якнайшвидше. Водночас вимагають не блокувати роботу органу.

Повний випуск інтерв’ю із Віталієм Шабуніним: дивіться відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.