Ніхто нічого не забув, – Цимбалюк сказав, чи можливий колапс влади у Росії

Питання зміни влади в Росії мучить Володимира Путіна багато років. Однак поки про це не треба роздумувати.

Джерело:ютуб Олексія Печія

Адже він за кермом Росії вже 22 роки. В його запасі – ще 14 років. Це – дуже довгий термін. Про це зауважив журналіст від України

Основна тема для всіх

Водночас навряд чи Путін має рішення, чи зовсім піти, чи створити якийсь новий орган. За словами Цимбалюка, коли в диктатурах дорослішають царі, імператори, султани, завжди думають про реформи, фасадні зміни, в результаті яких вони залишуться при владі.

Через цю тему, щоб просидіти при владі десятиліття, скільки людей вони відправили на той світ… Вони розуміють, що ніхто нічого не забув,
– наголосив Цимбалюк.

Він вважає, що тема, як зберегти себе при владі, є основною для всіх диктаторів, зокрема і для Путіна.

Скільки Путін захищатиме диктаторів

У Росії немає проблем із грошима. Якщо подивитися на ціни на газ і нафту, на золотовалютний резерв (який продовжує рости), то все показує, що Росія не обмежена в матеріальних ресурсах.

“Якщо у тебе є гроші, то і є можливість воювати”, – відзначив журналіст. Однак врешті закінчується життєвий цикл людини. Це стосується і Олександра Лукашенка, і Нурсултана Назарбаєва, і Путіна.

На думку Цимбалюка, військова присутність Росії в Казахстані не є основою для наведення ладу. “Найголовніше показати, що під “кришуванням” Росії можна вбивати”, – сказав журналіст.

Цимбалюк розповів про ситуацію в Казахстані і присутність Росії: дивіться відео

Присутність Росії і ОДКБ в Казахстані: що відомо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *