До сліз! 3еленський звернувся до народу – не стримав емоцій: прямо з кабінету – вчинoк приголомաив!

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Всесвітнім днем слова «дякую».

Таке відео з привітанням Зеленський розмістив в Інстаграмі.

«Сьогодні Всесвітній день «дякую». Зараз в нас початок десятої, я закінчив всі свої головні зустрічі і справи, і вирішив всім подякувати. Хочу подякувати своїм батькам, за те що подарували мені моє життя. Хочу подякувати моїй дружині за те, що подарувала нам наших дітей. І хочу подякувати моїм діткам, за те що дали мені зміст в цьому житті і сенс в ньому. Хочу подякувати всім друзям, за те що підтримуєте – це дуже важливо. Хочу подякувати всім нашим військовим, всім медикам, всім тим, хто захищає нашу державу і захищає наші кордони, і захищає наше здоров`я. І, на жаль, іноді захищаючи наше життя, віддають своє», – розповів Зеленський.

Він додав, що «вдячний вашим рідним, близьким. Низький уклін і велика-велика подяка за таких великих людей. Хочу подякувати абсолютно всім: вчителям, спортсменам… І вдячний заздалегідь, за те що, не ображаєтеся всі ті, про кого я не сказав особисто».

Також Президент подякував Україні.

“Хочу подякувати Україні за те, що ти в нас є і за те, що дала нам життя та можливість. Можливість жити, працювати і любити Україну. Всім дякую”, – підсумував очільник держави.

До слова, записав відео президент у кабінеті під час роботи, довівши, що те, що він полетів у теплі краї на відпочинок – фейк, який розганяли. Відеопривітання Зеленський опублікував о доволі пізній годині, зазначивши, що тільки-но завершив всі основні зустрічі та справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *