Українська вчителька, звинувачена у “шпигунстві”, розповіла, чому не прийняла бік “ДНР”

У липні 2021 року бойовики з “ДНР” затримали в окупованій Горлівці вчительку Шило, яку звинувачують у шпигунстві.

2014 року під час активних бойових дій на Донбасі вчителька Наталія Шило виїхала з регіону. Через деякий час вона перебралася з сім’єю до Києва, де влаштувалася вчителькою фізики та математики. В окупованій Горлівці у неї залишилася хвора мати. Влітку 2021 року Шило поїхала в окуповану Горлівку, щоб відвідати хвору матір. З того моменту вона перебуває у СІЗО “ДНР”, інформує телеканал бойовиків “Оплот ТВ”.

Джерело повідомляє, що вчителька знаходиться в окупованому Донецьку у СІЗО-5. Її звинувачують у шпигунстві. На камеру вчителька розповіла, чому у 2014 році вирішила допомогти Україні, а не російським найманцям. За її словами, вона дуже любить Україну та їй було боляче, коли мешканці рідного міста, регіону зрадили свою Батьківщину.

У 2014 році Шило вела у Twitter сторінку “Схід Горлівка”. Вона розповідала всю правду про життя міста, про зарплати, про пенсії про те, де та коли стріляють по позиціям ЗСУ.

Жінка заявила, що не боїться говорити на камеру правду та не вважає себе шпигункою. Також вона хоче потрапити до обмінного списку. Про те, що вчителька знаходиться в окупованому Донецьку, ЗМІ дізналися у грудні 2021 року. Її донька Ірина опублікувала пост на своїй сторінці у Facebook. Дівчина повідомила, що вже 6 місяців її мати перебуває у полоні у бойовиків. Лише за місяць бойовики дали добро на передачі, включаючи продукти й одяг.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *