Тимошенко емоційно відреагувала на запуск супутника, але дорікнула владі

Народна депутатка та лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко емоційно прокоментувала новину, що сьогодні Україна вивела в космос свій супутник «Січ-2-30».

Вперше за ціле десятиліття український супутник рушив на орбіту Землі. Виготовлений у моєму рідному Дніпрі, на КБ «Південне», СІЧ-2-30 несе ракета Ілона Маска Falcon 9. Відокремитися від розгінного блоку наш супутник має за 1 годину 23 хвилини та 2 секунди після старту. Так, похвилюватися ще доведеться.Вдвічі приємно, що трапилося це саме сьогодні – одразу після дня народження нашого видатного конструктора ракет Сергія Павловича Корольова та в наш Щедрий вечір.

Що не кажи, а Україна – унікальна країна. Ми навчилися гармонійно поєднувати традиції, досвід та новації. Вміємо і козу водити, і геніїв плодити, і космос підкорювати.Пройдисвітів ще обирати перестанемо – точно заживемо)Бо, приміром, Ілон Маск про день народження Сергія Корольова згадав, а український… влада – ні(

«Який старт! Боже, допомагай науці! Українці, вболіваймо за наше! Вперше за ціле десятиліття український супутник рушив на орбіту Землі», – написала Тимошенко у Facebook.

Депутатка зазначила, що вдвічі приємно, що трапилося це саме сьогодні – одразу після дня народження видатного конструктора ракет Сергія Павловича Корольова та в Щедрий вечір.

Не омину вона увагою і українську владу:

«Пройдисвітів ще обирати перестанемо – точно заживемо. Бо, приміром, Ілон Маск про день народження Сергія Корольова згадав, а українська… влада – ні».

Джерело: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *