Жінка хотіла вигнати свого брата з дому: все через один нюанс з одягом

Американка погодилася прихистити свого брата, у якого проблеми із роботою. Та вже через кілька днів жінка гірко пошкодувала: хлопчина ходив голим по її квартирі.

Джерело:Reddit

Кумедну й досить неоднозначну історію 27-річна жінка розповіла на розважальному ресурсі Reddit. Хлопець щиро здивувався, коли сестра попросила його вдягнутися. Адже він вважає, що ходити голяка – це правильно.

Хлопця звільнили з роботи

23-річний брат не мав змоги оплачувати оренду житла, бо втратив роботу. Він попросив у сестри пожити в неї певний час, доки не знайде собі щось нове. Жінка погодилася: у них хороші стосунки, тому без жодних роздумів вона його поселила.

Тим паче, що хлопець погодився готувати й прибирати у квартирі. Та на той момент сестра не знала про специфічну звичку брата.

Вчора, коли я прийшла додому, то здивувалася, побачивши свого брата голим на моєму дивані. Він якраз дивився телевізор. Я трішки завмерла від шоку, а потім спиталася, що взагалі відбувається. Той намагався все пояснити, але я попросила спочатку вдягнутися, – згадує жінка.

Братові не подобається бути одягненим у квартирі / Фото Unsplash

Виявляється, що брат не носить одягу вдома. На його думку, це значно краще для здоров’я і загалом більш природно. Жінка все зрозуміла, однак попросила його більше так не робити.

Але брат відмовився

Хлопчина сказав, що він не збирається одягатися вдома, і йому навіть складно виходити в одязі на вулиці. Але сестра була рішучою й поставила йому ультиматум.Звичайний вихідний здатний перетворитись на справжню феєрію, якщо не забути захопити у гості рожеве сухе від SHABO та хороший настрій!

Я дала зрозуміти, що йому потрібно вирішити: або він буде вдягатися, або він піде. Сьогодні брат ігнорував мене (та на щастя був в одязі), і я почуваю себе винною. Бо він, ймовірно, не мав би куди піти, якби я його вигнала. Утім, я не хочу бачити його голим, – пояснює жінка.

Користувачі Reddit підтримали авторку. На думку багатьох, брат не може диктувати свої умови у неї вдома:

  • Ти права. Твій дім – твої правила.
  • Немає нічого поганого в тому, щоб бути нудистом. Але він не може змушувати тебе приймати його захоплення в тебе ж вдома.
  • Він може ходити голяка у своїй спальні. Але в загальних кімнатах має бути в одязі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *