«Повертайся працювати додому»: Зеленський відреагував на звільнення Андрія Шевченка з італійського «Дженоа»

Президент Володимир Зеленський запросив колишнього гравця і тренера національної збірної України з футболу Андрія Шевченка повернутися працювати в Україну після того, як його звільнили з італійського клубу «Дженоа».

Про це пише пресслужба Володимира Зеленського.

Президент заявив, що не лише вся Україна, а й уся Європа знає, на яку гру здатна команда під керівництвом Андрія Шевченка.

«Тому нехай це буде лише “перший клубний млинець нанівець” на початку великої кар’єри великого тренера. Віримо ㅡ не зламаєшся, знаємо, що станеш іще кращим! І головне. Найсильніше тебе люблять в Україні. Тому повертайся працювати додому…», ㅡ йдеться у повідомленні Зеленського.

Про що йдеться?

Італійський футбольний клуб «Дженоа» звільнив із посади головного тренера Андрія Шевченка. На посаді він пробув трохи більше як 2 місяці.

На момент призначення Шевченка клуб посідав 17-е місце у першості Італії серед 20 команд. За два місяці роботи нового тренера команда кращих результатів не показала, наразі вона посідає 19-е місце.

Водночас незадовго до призначення Шевченка новою власницею команди стала американська інвестиційна компанія 777 Partners. Її очільник Джош Вандер заявляв, що розраховує повернути «Дженоа» на вершину італійського футболу.

Клуб «Дженоа» представляє місто Генуя. У своїй історії ця команда 9 разів ставала чемпіоном Італії. Проте ці досягнення датуються ще першою половиною минулого століття.

Шевченко у збірній

1 серпня Андрій Шевченко написав, що в нього закінчився контракт з Українською асоціацією футболу (УАФ) і він залишив посаду головного тренера національної збірної. В УАФ зазначили, що він мотивував своє рішення бажанням після Євро-2020 перейти на клубну роботу, про що неодноразово говорив у своїх інтерв’ю.

Джерело: Громадське

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *