Прийшов час конкретних дій. Аrресію Пyтінa треба зупинити, тому уряд Великої Британії прийняв рішення підтримати Україну

Уряд Великої Британії прийняв рішення підтримати Україну оборонним озброєнням. Вчора в Україні приземлилися перші два борти британських ВВС з протитанковими комплексами та інструкторами.Великобританія добре розуміє, що відбувається зараз в Україні. Вчора міністр оборони Бен Воллес написав цілу статтю про загрозу війни України з Росією

На його думку, бажання членства України в НАТО є природною відповіддю на ворожу діяльність РФ та загрози від неї.А сьогоднішні дії Путіна насправді пов’язані з його викривленою інтерпретацією історії та незавершеними амбіціями щодо України.До намірів Путіна треба ставитися серйозно.

В статті, яку він опублікував минулого літа, Путін дав перекошену та вибіркову аргументацію, щоб виправдати, у кращому випадку, підкорення України, а в гіршому – її примусове об’єднання з Росією.«Тож, якщо однієї холодної січневої чи лютневої ночі російські військові сили знову перейдуть на територію суверенної України, згадайте слова президента Росії в тому есе минулого літа», – пише Воллес.Вдячні Уряду Великобританії за підтримку!

Саме так треба допомагати – раз і зробили! Справжні союзники пізнаються в біді.Закликаю Уряди інших країн Євросоюзу терміново допомогти Україні з озброєннями. Негласне ембарго на постачання в Україну зброї має бути знято!Найбільш реактивну позицію займає сьогодні Уряд Німеччини, який вчергове відмовив Україні в постачанні оборонних озброєнь.Вчора британські літаки, які летіли в Україну, взагалі змушені були облітати повітряний простір Німеччини.

Захід має зрозуміти – після Україною настане черга інших.Якщо дозволити Путіну безкарно знищувати цілі держави, то на Україні він не зупиниться!Настав час конкретних дій, а не розмов чи занепокоєнь.

Mariya Ionova

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.