«Без паніки!» Зеленський записав термінове звернення до українців

Президент закликає українців не вірити чуткам

Президент Володимир Зеленський записав звернення до українців з приводу можливого наступу російських військ. Його він оприлюднив у соцмережах.

«Без паніки. З вірою в Україну та мир!» – йдеться у підписі до відео.

У самому зверненні Зеленський закликав охолодити емоції, не розганяти паніку та не читати фейки.

«… Зараз всі новини та інформаційний простір сповнені повідомленнями про війну з Росією, про те, що вторгнення може початися просто завтра, будь-якої миті, і це вже точно, і воно відрізняється від того «точно», яке було місяць тому, і «точно» минулого року. А ще «точно» те, що ми, нібито, не готові. Але, начебто, нас не залишать самих. Всі у світі нас підтримують, але всі в Україні будуть мобілізовані. Хоча все це ще не точно. Всю цю риторику в офіційних політичних заяв, новинах, ЗМІ, чутках біля під’їзду об’єднує одне логічне питання: А в чому, власне, новина? Хіба це не є реальністю вже вісім років? Хіба вторгнення розпочалося не в 2014 році? Хіба загроза війни з’явилася тільки зараз? Ці ризики існують вже не один день. І вони не стали більшими. Більшим став ажіотаж навколо них. І зараз активно нападають не на нашу землю, а на ваші нерви, щоби у вас було постійне відчуття тривоги», – звернувся президент до українців.

«Зараз єдиний привід для паніки – якщо після восьми років війни ми будемо досі піддаватися паніці, знімати з рахунків гроші, знімати все з полиць, скидати знайомим та друзям фейки та страшилки. Всім нашим громадянам, особливо – похилого віку, потрібно це зрозуміти – потрібно видихнути, заспокоїтися, не бігти по гречку й сірники. Всім ЗМІ бути саме засобами масової інформації, а не засобами масової істерії. в гонитві за хайпом не допомагати ворогу. Повідомляти щодня про те, що війна буде завтра – це точно її не зупинить», – переконаний глава держави.

Також Зеленський порадив усім партнерам України бути дієвими не лише на словах.

«Важлива не лише інформація про те, що може зробити Росія, а й про те, що в цьому випадку буде робити світ, без абстрактних «їм це не минеться», а називаючи конкретні санкції, заходи, на які готовий весь світ», – наголошує президент.

Джерело: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *