Дмитpo Гopдoн зaявив, щo peдaкцiю йoгo iнтepнeт-видaння у Києвi oбcтpiляли. Подробиці

Гордон: «Я постійно кажу правду. Як бачимо, це багатьом, мабуть, не подобається»

Телеведучий Дмитро Гордон заявив, що по його офісу начебто стріляли, через його громадянську позицію. Про це Гордон написав і опублікував відповідне відео в Instagram.

«Друзі, говорити правду в країні, де за свободу слова треба щоденно боротись, дуже не просто, але я це роблю. Я постійно кажу те, що думаю, і кажу правду. Як бачимо, це багатьом, мабуть, не подобається. Щойно ми виявили, що вікно офісу інтернет-видання «Гордон» було обстріляне», – зазначив телеведучий.

У відео він показав вікно з внутрішньої сторони і з центрального входу, де був слід від начебто кулі.

Телеведучий заявив, що навпроти офісу розташований гуртожиток СБУ. У ньому, за словами Гордона, установлено спеціальний пост в рамках відкритого NCND з якого добре видно вхід в офіс і йде запис всього, що відбувається.

«Я цілком впевнений, що цей злочин буде розкрито, бо тут всюди камери. Крім того, наскільки мені повідомили мої джерела в Службі Безпеки України, навпроти знаходиться гуртожиток СБУ, в якому установлено спеціальний пост в рамках відкритого NCND щодо мене. Там є спеціальний пост, в якому записується все, що відбувається перед входом в офіс. Тому я сподіваюсь, що СБУ разом з МВС дадуть відповідь на питання, хто стріляв по офісу інтернет-видання «Гордон». Кому стоїть поперек горла свобода слова й боротьба за свободу слова в Україні» – заявив телеведучий.

Джерело: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *