Алла Мазур не витримала! І знову Бориспіль. злить неймовірно. Чому так?…. Відео

І знову аеропорт «Бориспіль». І знову величезний натовп на паспортному контролі. І знову неймовірно злить думка: ну чому? Чому в більшості європейських столиць, як тільки збирається купа пасажирів з кількох рейсів — тут же виводять додаткових прикордонників і відкриваються ще кілька віконець? Хлопці і дівчата в уніформах стоять спеціально, щоб спрямовувати всіх у вільні вікна, черга на очах меншає — і ти відчуваєш себе цивілізованою людиною в цивілізованій країні.

І ось — головні авіадвері Києва. Велкам додому! Втомлені пасажири, як оселедці в банці. Діти нудяться і плачуть. Батьки намагаються їх розважити. Ні про яку дистанцію на порозі чергового сплеску пандемії і мови не йде! Але мої земляки цивілізовано мовчать і терпляче рухаються вперед: зі швидкістю черепахи. З довжезного ряду паспортних кабінок — працює тільки три!

Підійшла до працівниці аеропорту, яка за всім цим стежить. Попросила передати прикордонникам: може, не знають, що у них на контролі завал. Реакції — нуль.

Пообіцяла тим, хто стояв поряд, що нагадаю керівникам ДержавноїприкордонноїслужбиУкраїни і відповідальним за паспортний контроль в аеропорту Бориспіль. За великим рахунком, отаке регулярне «маринування пасажирів» це —

По-перше — злочин перед людьми: бо порушуються всі епідемічні правила, і пасажирів просто провокують на близький контакт.

По-друге — дуже погана презентація країни. Фактично — антиреклама.
А головне — приниження і зневага до своїх співгромадян.

А тут уже розгорілася і палахкотить передвиборна кампанія? Так от, панове чиновники і політики. Люди на цих фото — ваші майбутні виборці. І півгодини у цій виснажливій і штучно створеній черзі — їм є про що подумати…

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 7 людей та у приміщенні
На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

Алла Мазур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *