Ось все і спливло! Щoйно стало відомо яку збpою наспpавді США передала Укpаїні (фото)

В Україну передали нову партію зброї зі США: ракети Javelin та гранати BDM/SMAW-2 для ближнього бою в місті

Міноборони США поширило інформацію про поставку нових боєприпасів в Україну, які, судячи з маркування повітряного і ракетного командування армії США, надійшли з резервів арсеналу Редстоун.

Американці сфотографували та розмістили предмет доставки – висококласні протитанкові ракети Javelin.

Також, судячи з етикетки, вперше розмістили гранати БДМ – це одноразова пускова машина з ракетою з вакуумною бойовою частиною, за принципом схожа на радянський Шмель. Буквально перекладається як Бункер перемогти боєприпаси – це зброя проти піхоти в фортецях і будівлях. У США ця одноразова граната також позначена як SMAW-D, а вакуумна граната під індексом М-141 входить до складу 83-мм одноразової гранати SMAW. SMAW широко відома і постачається в армію США у великій кількості.

Одноразовий BDM/SMAW – це зброя для ближнього бою в умовах міста. Гранати SMAW, а також Шмель – це затратний засіб для міських боїв на відстані до 300 метрів, для розгрому піхоти ворога в схованках – детонує аерозоль, який ловить у будь-який розрив і спалює там все живе. Вакуумна граната також може впливати на легку бронетехніку, таку як БМП-2 та різні БТР.

Таким чином, США, Британія, Естонія, Литва та Латвія вже здали або збираються здати цілий набір зброї для озброєння добре підготовленої піхоти до бойових дій у щільному міському розвитку.Для знищення танків та будь-яких інших маневрених бойових машин на дальності до 2500 метрів – Javelin PRK.Перемогти гелікоптери та низьколітаючі нападники та винищувачі бомбардувальники – ПЗРК Стінгер.Перемогти танки на відстані до 800 метрів від закритих приміщень у місті – одноразовий NLAW RPG;Перемогти піхоту в схованках в міських боях – одноразовий RPG BDM/SMAW-D.

Таким чином, судячи з набору озброєння, НАТО представляє доктрину Збройних сил у можливій повномасштабній війні з Росією як ведення бойових операцій автономними піхотними групами у великих містах, де перевага ЗС РФ ЕС в бойовій техніці та авіації можливо про компенсацію використання портативних систем високоточної зброї.

Варто зазначити, що НАТО постачає зброю згідно з вірогідною доктриною бойових дій, фактична дія бойових дій матиме великий вплив на артилерію, танки, ЗРК, наявність безпілотників, засобів зв’язку, розвідку космічних даних, логіст система ics. Але, безумовно, війна відбуватиметься за контроль великих населених пунктів, а в контактних боях в місті не буде придушення переваги.

Дуже вражає, що НATO день за днем постачають зброю і самі публікують номенклатуру. НАТО посилає стратегічно важливий сигнал Путіну – ми побудували повітряний міст військових поставок в Україну, а в разі війни різко збільшимо постачання зброї на цей повітряний міст.

Тобто, навіть у випадку нападів Росії на українські оборонні підприємства та арсенали, боєприпаси в Україні не закінчаться, а НАТО продовжить постачати в ході бойових операцій. І це найважливіша зміна стратегічного середовища, новий фактор оборонного планування України.

Очевидно, що повітряний міст продовжить працювати, а постачання зброї триватиме принаймні до тих пір, поки Путін не почне відводити війська від кордонів з Україною.

Повітряний міст НАТО – це величезне стратегічне досягнення України.

Величезні слова вдячності урядам та платникам податків США, Британії, Естонії, Латвії та Литви.

На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: 1 особа, військова форма та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні
На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Юрій Бутусов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *