Такого не лунало ще НІКОЛИ! Представниця США при ООН зробила гучну заяву. Кремль в «нокауті»

ТАКОГО НЕ ЛУНАЛО ЩЕ НІКОЛИ! Представниця США при ООН Лінда Томас-Ґрінфілд заявила, що «Штати можуть взяти участь у російсько-українському конфлікті у разі вторгнення РФ до України»!

Вона зазначила, що йдеться саме про військові заходи з боку США та пригрозила, що у разі нападу Росії на Україну США «відповідатимуть агресивно».

Де-факто, це «заявка на участь». Слова Томас-Ґрінфілд не вдасться трактувати якось інакше ніж вони пролунали. Трактування одне: Штати воюватимуть за нас проти РФ, якщо що.

На восьмому році нашої Національно-Визвольної Війни проти російських та проросійських окупантів, Цивілізований Світ, здається, остаточно прокинувся. Це не може не тішити! Прорвемось! — заявив Назар Приходько

А ось і сама новина:

Постійна представниця США при ООН Лінда Томас-Грінфілд не відкинула, що Штати можуть взяти участь у російсько-українському конфлікті у разі вторгнення РФ до нашої країни. Вона зазначила, що йдеться саме про військові заходи.

Про це Томас-Грінфілд заявила в інтерв’ю молдовському телеканалу Jurnal TV. Вона пригрозила, що у разі нападу Росії на Україну США «відповідатимуть агресивно».

«Безумовно. Ми вже заявляли, що стосовно нашої відповіді ми нічого не виключаємо з порядку денного», – сказала вона.

Водночас представниця американської сторони наголосила, що у Вашингтоні розраховують на те, що Москва все ж таки піде на деескалацію ситуації біля українського кордону та дипломатичне вирішення конфлікту.

Лінда Томас-Грінфілд додала, що Штати уважно відстежують плани дій країни-агресора РФ. Зокрема там припускають, що Росія може напасти на Україну з боку невизнаного Придністров’я.

«Ми стежимо за кожним кордоном і взаємодіємо з усіма сусідами України, щоб допомогти їм підготуватися до будь-яких дій, які можуть надходити з боку Росії», – резюмувала постпред США.

Вона також нагадала, що з 2014 року США передали Україні військову допомогу для забезпечення безпеки в нашій країні на понад 2,7 млрд доларів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *