Щoйно! До рoзв’язання пpоблеми укрaїнськo-рoсійськoгo збpoйного кoнфлікту дoлучається… Япoнія!

Ого! До розв’язання проблеми укрaїнсько-російського збройного конфлікту долучається… Японія! Президент США Джо Байден та прем‘єр Японії Фуміо Кішідась домовились працювати над стриманням російської агресії проти України. Японія «підтвердила відданість разом із партнерами координуватись задля рішучих дій у відповідь на будь-яку атаку Росії щодо України», — Білий дім. 

Rostyslav Demchuk

Нагадаємо, що Командувач Військово-морських сил Німеччини віцеадмірал Кай-Ахім Шенбах подав у відставку після скандалу навколо його заяв про те, що “Україна вже ніколи не поверне Крим”, та про те, що “Путін заслуговує на повагу”.

Про це повідомляє німецький таблоїд Bild.

За інформацією видання, міністр оборони ФРН Крістін Ламбрехт та генеральний інспектор збройних сил Еберхард Цорн прийняли відставку командувача ВМС.

О 21:30 за Берліном (22:30 за київським часом) пресслужба ВМС поширила офіційний пресреліз із заявою Шенбаха, яку цитує Die Zeit.

“Я щойно попросив Федерального міністра оборони негайно звільнити мене від моїх обов’язків. Бездумні заяви, які я зробив в Індії щодо безпеки та військової політики, все більше тиснуть на мій офіс. Для того, щоб запобігти подальшій шкоді для ВМС Німеччини, Бундесверу, але насамперед – для Федеративної Республіки Німеччина, я вважаю цей крок необхідним. Федеральний міністр прийняла мій рапорт про відставку”, – заявив тепер уже екс-командувач Військово-морських сил Німеччини.

Шенбах також повідомив, що наразі обов’язки командувача виконуватиме контрадмірал Ян Крістіан Каак, який досі обіймав посаду його заступника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *