На Рoсії пaніка! БПЛА Global Hawk RQ-4 уже в Укpаїні. Відео, фото

ПРО ХОРОШЕ

Ізраїльські ЗМІ повідомили, що США передають зі своїх баз Саудівської Аравії Україні UF Global Hawk RQ-4.І Ізраїль надає коридор для цього у своєму повітряному просторі.

Ось кілька характеристик цього Global Hawk, який є найбільшим за розміром та масою серійним БПЛА у світі: Стеля майже 20 кілометрів.Радіус дії становить 5500 кілометрів з 24-годинним перебуванням в зоні призначення.Відстань польоту становить понад 21,500 км. Максимальний час польоту – 36 годин.

І кілька слів про начинку:Радари з синтетичною апертурою призначені для роботи в будь-яких погодних умовах. У звичайному режимі роботи забезпечує отримання радіорозташування зображення ділянки з дозволом 1 метр.

За добу можуть отримати зображення площею 138 тис. км2 на дистанції 200 км.

Точний режим (режим “прожектор”), зйомка ділянки розміром 2 х 2 км, за 24 години більше 1900 зображень можна отримати з дозволу 0.3 м.

Global Hawk має широкосмуговий супутниковий канал зв’язку та канал зв’язку в межах зони прямої

Підсистема SAR/MTI працює в X-діапазоні та забезпечує:- Сканування та виявлення рухомих цілей в радіусі 100 км;

– Комбінований режим SAR/MTI забезпечує можливість спостереження з дозволом 6 метрів завширшки 37 км та довжиною від 20 до 110 км;

– В детальному режимі радар забезпечує роздільну здатність 1.8 метра на території 10 кв.км.Як саме здійснюватиметься обслуговування цих БПЛА на території України, а також обробка та збір даних поки не повідомляється.

Дотепер, починаючи з 2016 року, ці яструби періодично літали вздовж узбережжя Криму та передової на Донбас.

Але базувались на сицилійській базі Сігонелли.

Олександр Стасенко

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *