Не завжди буде обід по 8 грн. Бідний наpдеп був шоkований Новими Цінами в буфеті ВР (фото)

«Зелені чоловічки» зрозуміли, що в парламентському буфеті можна непогано грабувати та зробили непогану «монопольку». З термосом я ходити точно не буду, а ось розслідування цього непотребу буду вимагати негайно!

Скотиняки! (ФОТО внизу)

Реакція українців: Dmytro Borysov: Ого, по багатому…  Я пам’ятаю часи, коли в цьому буфеті гривень за 20 можна було комплексно пообідати.

Denys Bondar: Ну так, а сколько Вы думали такие блюда стоят в кафе (лосось и спаржа)?  Хватит жить за деньги налогоплательщиков, все должны быть в равных условиях. Гречка с котлетой должна быть дешевле.

Богдан Рабешко: Вони грабують, ще й фіскальний чек не дають.

Vadym Syrota: сколько? Там же не депутаты, а сотрудники аппарата питаются. Ольга Цвик: Треба було скумбрію брати по 8 грн Ви рибу взяли дорогу.

Микола Шкарупа: А чого. Ціни добрі відносно ваших зарплат. Так що нема чого жалуватись.. Vitalii Kurochka: Долар виріс і першими відчули на собі відвідувачі парламентської їдальні )  А якщо серйозно, то ціни космос .

Ruslan Biryukov: Це щоб Ви відчували які ціни на ринках і супермаркетах, може хоч так почнете підтримувати вітчизняних виробників продуктів та будете знижувати податки для виробників!

На зображенні може бути: їжа та у приміщенні
Немає опису світлини.

Олексій Кучеренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *