“Не раджу мене зупиняти!” Порошенко заявив про підтримку армії і намір поїхати на фронт

П’ятий президент України, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко спільно з волонтерами уже вшосте зібрали комплект обладнання для фронту. Це батальйонний комплекс відеоспостереження, який врятує життя українських воїнів. Порошенко збирається поїхати на передову, щоб передати його українським захисникам.

Про це повідомила пресслужба партії “Європейська солідарність”. Половину коштів зібрали українці разом з ветеранами та волонтерами, половину надав “Фонд Порошенка”.

Петро Порошенко зазначив, що на наступному тижні планує поїхати на фронт. Він застеріг владу від спроб завадити йому це зробити.

“До речі, я звертаюся до того, хто намагався мене зупинити, хто відібрав мої закордонні паспорти лише для того, щоб я не поїхав до Брюсселя, не зустрівся у НАТО, не зустрівся з міністрами закордонних справ. Який забороняє мені подорожувати в Україні. Я заздалегідь ставлю вас до відома. Наступного тижня я планую поїхати на фронт для передачі обладнання. І не раджу мене зупиняти”, – застеріг Порошенко.

“Ми це робимо для нашої спільної справи. Для забезпечення єдності держави. Для демонстрації нашим міжнародним партнерам того, що Україна єдина. Що ми сильні, бо лише сильна Україна здатна дати відсіч Путіну”, – наголосив п’ятий президент.

Петро Порошенко також вимагає від парламенту внести зміни до бюджету і виділити 50 млрд грн на забезпечення ЗСУ.

“Ми зареєстрували проєкт змін до закону про державний бюджет, який передбачає 50-ти мільярдне збільшення фінансування міністерства оборони, Збройних сил України. Питання номер один – терміново підвищити грошове забезпечення українських військовослужбовців. Воїн має отримувати поза зоною проведення ООС мінімум 25 тисяч гривень. А воїн на фронті мінімум 50 тисяч гривень”, – сказав Порошенко.

“Друге – це спільне фінансування місцевих бюджетів і державного бюджету по розгортанню територіальної оборони. Третє – це збільшення виробництва і закупівлі як в рамках Державного оборонного замовлення, так і за межами ДОЗу сучасної і модернізованої військової техніки, доукомплектація стратегічного резерву. Щоб в умовах розгортання український воїн мав речове, харчове, медичне, а головне військове забезпечення. Щоб українські Збройні Сили мали достатньо пального в стратегічному резерві і захистили державу”, – наголосив п’ятий президент.

Джерело: OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *