Сім’я віруючa, ходять до церкви, в хаті навіть телевізора нема: з’ясувалися шoкyючі деталі про солдата в Дніпрі

Односельці батьків нацгвардійця Артема Рябчука, який у ніч на 27 січня вчинив стрілянину по товаришах по службі в Дніпрі, розповіли, що знають про їхню родину. Сусіди не уявляють, що могло штовхнути хлопця на такий вчинок.

Про це жителі села Броска Ізмаїльського району Одеської області розповіли у коментарі OBOZREVATEL. За їхніми словами, сім’я – віряча. Батько стрільця помер після тривалої хвороби приблизно 5-6 років тому.

“Сім’я Рябчук – дуже віряча, якщо не помиляюся – щось на кшталт п’ятдесятників. З односельцями вони не спілкувалися тісно, ні з ким не дружили, свята не відзначали разом. У них вдома немає ні телевізора, ні радіо – їм вірою це заборонено”, – розповіли сусіди.

Вони відзначили, що Артем – не єдина дитина в сім’ї, має ще старшу 28-річну сестру Юлю, яка живе в Росії. Матері хлопця 54 роки.

“Де працює мама Артема і чи працює взагалі, ми не знаємо. Бачимо лише, що вона їздить велосипедом”, – повідомили односельці.

За їхніми словами Артем завжди був дуже спокійним, друзів у нього не було.

“Чому він розстріляв товаришів по службі – важко уявити. Може його довели, образили. Адже він ріс один, не знав компанії”, – припустили сусіди.

Співрозмовники видання додали, що навпроти будинку Рябчуків є пагорб, де взимку на гірку щодня діти збиралися, щоб покататися. Однак Артем ніколи не виходив до однолітків.

“Його іноді кривляли – мовляв, нас віряни не визнають”, – розповіли сусіди.

“Як Артема призвали – не розуміємо. Він, по суті, єдиний син та годувальник. Може, сам захотів піти служити?” – додали вони.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *