Виріс без батька, прийшов до нас в коледж, хотів бути фермером! Директор коледжу, в якому навчався Артемій Рябчук, розповів про колишнього студента

Підозрюваний навчався добре та не був конфліктним.

Підозрюваного у вбивстві 5 людей на заводі “Південмаш” солдата строкової служби Артемія Рябчука його знайомі характеризують як неконфліктну людину.

Про це у коментарі bessarabiainform.com розповів в. о директора Ізмаїльського аграрно-технічого коледжу Сергій Савицький.

Артемій Рябчук навчався в аграрному коледжі в Ізмаїлі. Очільник навчального закладу Сергій Савицький розповів, що підозрюваний закінчив навчальний заклад 2021 року. Він навчався на спеціальності “організація та ведення фермерського господарства”. Під час навчання Рябчук добре поводився та не проявляв агресії.

“Студент як студент. Навчався добре. У нас до нього не було претензій ні в плані поведінки, ні щодо навчання”, – сказав Сергій Савицький.

Педагог зазначив, що хлопець ніколи не конфліктував з однокурсниками та викладачами. А після закінчення навчання він певний час навіть працював в одній із компаній.

Хто такий Артем Рябчук

Як розповів Антон Геращенко, 20-річний хлопець-призовник строкової служби з міста Ізмаїла Одеської області.

Він виріс без батька, був неодружений, раніше проблем з законом у нього не було. До вступу на службу закінчив аграрно-технічний коледж. Після навчання встиг попрацювати комірником.

На службу вступив восени 2021 року. Ніяких відхилень в НГУ за ним не помічали, Поведінка у нього було нормальна і товариші по службі нічого дивного за ним раніше не помічали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *